Organizator:

Stoiska targowe

Podziel się

Stoiska targowe to kluczowy element udziału w targach. Powierz budowę swojego stoiska na targach firmie z największym doświadczeniem w Polsce.

Stoiska targowe budujemy od ponad 30 lat. Proponujemy Państwu mnogość rozwiązań w zależności od wielkości powierzchni, posiadanego budżetu, charakteru targów oraz celów, z jakimi firma przyjeżdża na targi.

Mamy doświadczenie, by zbudować każde stoisko, poczynając od ekonomicznych stoisk typowych w oparciu o elementy systemowe (przede wszystkim OCTANORM i MAXIMA), poprzez ekostoiska wykonane w innowacyjnej technologii modułowej, po aranżacje nietypowe – zarówno pod względem designu, jak i zastosowanych materiałów.

Stoiska ekonomiczne - najtańsza opcja udziału w targach:

  • konstrukcja w systemie Octanorm z zapleczem
  • wykładzina targowa
  • fryz z nazwa firmy
  • przyłącze elektryczne, oświetlenie
  • lada, meble
  • opcjonalnie wydruki na ściankach, ladzie, logo na fryzie

Przykładowe stoiska targowe w systemie Octanorm

Nieco bardziej zaawansowaną alternatywą dla systemu Octanorm jest Maxima, poniżej prezentujemy przykładowe stoiska targowe w tym systemie 

Stoiska w ekotechnologii modułowej beMatrix (ekostoiska) 

To wyjątkowe rozwiązanie pozwalające uzyskać niedrogie stoisko targowe o indywidualnym charakterze, wizualnie odpowiadające stoiskom wykonanym w technologii płyt drewnopochodnych.

Efekt wizualny tworzą wysokiej jakości wydruki na specjalistycznych tkaninach wpiętych w aluminiową konstrukcję ścian. Technologia modułowa daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można w niej tworzyć zarówno proste stoiska składające się ze ścian i zaplecza o wysokości zaczynającej się od 2,5m, ale także bardziej rozbudowane stanowiska zawierające elementy dekoracyjne, przewyższenia, łuki, daszki, półki itp. 

Korzyści dla Wystawcy:

  • unikatowy design
  • wysoka estetyka
  • korzystna cena, znacząco niższa niż stoisk wykonanych z płyty drewnopochodnej
  • możliwość wielokrotnego wykorzystania wydruków

Technologia ta jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie generuje odpadów drewnopochodnych.

Zapraszamy do portfolio, w którym umieściliśmy przykładowe stoiska wystawiennicze wykonane w tej technologii.

O ekostoiskach piszemy więcej tutaj.

Stoiska targowe - rozwiązania indywidualne

To najbardziej urozmaicona część naszego portfolio. Mnogość rozwiązań, zastosowanych materiałów konstrukcyjnych, elementów dekoracyjnych czy podwieszanych sprawia, że nie znajdziemy dwóch identycznych stoisk. Z pewnością kreatywny projekt na dużej powierzchni może skutecznie wyróżnić stoisko firmy spośród innych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy firma uczestniczy w targach, w których biorą udział wszystkie firmy konkurencyjne. Na taki projekt decydują się najczęściej liderzy rynkowi, gdyż jego realizacja wymaga zaangażowania znacznych środków finansowych. O projekt indywidualny mogą pokusić się jednak także mniejsze firmy, które dopiero budują swoją pozycję na rynku. Jednak w ostatnim roku większość tych firm decyduje się skorzystać z opisanej powyżej technologii modułowej beMatrix.

Przykładowe stoiska targowe w technologii tradycyjnej:

Zapraszamy do kontaktu - nasi Doradcy Klienta pomogą zaprojektować stoisko na każde targi.