Organizator:

Ekostoiska

Podziel się

Bądź EKO na targach - zbuduj stoisko targowe w technologii przyjaznej dla środowiska!

Nowy, innowacyjny system wystawienniczy, już dostępny!

Zamów stoisko targowe wykonane w technologii niemal bezodpadowej!

To wyjątkowy system łączący w sobie zaletę modułowości z rozwiązaniami indywidualnymi. Składa się on z ram aluminiowych, na które napinane są tkaniny z wydrukami lub - w wersji bardziej zaawansowanej - moduły ledowe. Istnieje możliwość wielokrotnego wykorzystania wydruków przez klienta lub nadanie tkaninom drugiego życia– np. uszycie z nich toreb reklamowych. Od niedawna też dostępne są tkaniny biodegradowalne. W przypadku zastosowania ekranów LED wyświetlamy na ekranach ledowych multimedialny kontent dedykowany konkretnemu klientowi. Takie stoiska w pełni multimedialne to nowy trend na rynku wystawienniczym i najbardziej ekologiczne rozwiązanie. System ten sprawdza się szczególnie dobrze w sytuacjach, gdy wymagany jest bardzo krótki czas montażu i demontażu oraz w miejscach, gdzie nie można prowadzić typowych prac stolarskich (np. hotele, centra konferencyjne), a liczy się estetyka zbliżona do jakości stoisk wykonanych w technologii płyt drewnopochodnych.

Zobacz, jak działa nasza ekotechnologia:

Zobacz stoiska w ekotechnologii na targach ITM Industry Europe:

Zobacz stoiska w ekotechnologii na targach Instalacje - Sawo- Securex - GreenPower

Aranżacja pawilonu targowego podczas Poznań Motor Show:

Dzięki zastosowaniu nowego systemu możemy znacząco ograniczyć ilość płyt, które do tej pory były podstawowym materiałem do budowy stoisk. Unikamy też pracochłonnej obróbki, a co się z tym wiąże, skracamy czas montażu i ilość zużytych materiałów.

Jak wiadomo nie uda się w 100% uniknąć stosowania płyt drewnopochodnych, ale można zastosować takie, które podlegają recyklingowi. Dzięki podpisaniu umowy na odbiór odpadów recyklingowalnych, płyty wiórowe, płyty MFP oraz OSB, a także inne odpady drewniane (np. kantówki) trafią do specjalnego kontenera i zostaną wykorzystane do produkcji nowych płyt.

Dodatkowo stosujemy wykładzinę bez lateksu, która podlega w 100% recyklingowi.

Zapytaj o szczegóły:

Marzanna Wiśniewska