Organizator:

Udany udział w targach EuroShop 2023 w Düsseldorfie

Podziel się

Mnóstwo kontaktów, inspiracji i nagroda za stoisko dla IDEA Expo!

Nasz debiutancki udział w targach EuroShop 2023 z pewnością zaliczymy do udanych. To największe w Europie targi wyposażenia i designu różnorakich wnętrz, gdzie cały pawilon zajmują firmy zajmujące się technikami wystawienniczymi i aranżacją stoisk. Nasze stoisko - choć nieduże, mocno wyróżniało się wśród innych ekspozycji. Przyciągało uwagę przede wszystkim nietypowym układem ekranów LED, na których wyświetlał się multimedialny kontent z naszym przekazem dla potencjalnych klientów i partnerów. Postawiliśmy na ekotechnologię, kompleksowość naszych usług oraz kreatywne rozwiązania w obszarze AV. 

Warto oczywiście pochwalić się, że nagrodą za najlepszy projekt stoiska. znaleźliśmy się w gronie 50 finalistów, a podczas gali nagród w nasze ręce powędrowała statuetka za 3 miejsce w kategorii małych stoisk. To wielkie wyróżnienie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że w targach brało udział aż 1900 wystawców!

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Bardzo smakowały im nasze rogale świętomarcińskie, które upiekli nasi cukiernicy z Garden City. Każdą przeprowadzoną rozmowę traktujemy jako szansę na dalszy rozwój naszej aktywności.