Organizator:

Udany początek sezonu targowego

Podziel się

Targi w końcu ruszyły pełną parą, a my wróciliśmy z budową stoisk do pawilonów.

Cała branża czekała na start sezonu targowego po lockdownie. Można powiedzieć, że targi ITM Industry Europe symbolicznie ten sezon rozpoczęły i są czymś w rodzaju papierka lakmusowego dla branży targowej. To najważniejsze w tej części Europy targi przemysłu ery cyfrowej. Ich przygotowanie wymaga wielu starań, zarówno ze strony organizatorów, jak i wystawców, ponieważ oprócz stoisk muszą także dostarczyć do Poznania wielkogabarytowe eksponaty. Dlatego też, mimo że są mniejsze, niż zazwyczaj, okazały się sukcesem.

- Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie, możemy ponownie powitać u nas setki firm z Polski i z zagranicy. Hale targowe znów zaczną tętnić życiem a nasi goście będą mogli zobaczyć pracujące maszyny, pokazy robotów oraz posłuchać ekspertów podczas odbywających się w czasie targów wydarzeń. - mówiła Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE i 3D SOLUTIONS w przededniu ich otwarcia.

Nasza ekipa zbudowała nie tylko kilkadziesiąt stoisk wystawców, ale także przygotowała salę konferencyjną, w której odbywały się liczne konferencje.

Mamy nadzieję, ze udany początek sezonu do dobry zwiastun na najbliższą przyszłość.