Organizator:

Pomagamy budować tymczasowe punkty szczepień w gminach i powiatach

Podziel się

Od ubiegłego tygodnia wojewodowie mogą - w porozumieniu z samorządami - tworzyć tymczasowe punkty szczepień w gminach i powiatach. Takich punktów ma powstać dodatkowo przynajmniej po jednym w każdym powiecie. Jest to związane z przewidywanym zwiększaniem dostaw szczepionek i przyspieszeniem akcji szczepień. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu samorządów na organizację takich miejsc, przygotowaliśmy ofertę obejmującą budowę i wyposażenie tych placówek.

Nasza oferta obejmuje:

- budowę hal namiotowych z wyposażeniem przystosowanym do przeprowadzania procedur medycznych (rejestracja, gabinety lekarskie, poczekalnia, kontenery sanitarne)

- przystosowanie obiektów gminnych na potrzeby punktu szczepień: świetlic, remiz, hal sportowych, domów kultury

- organizację punktów szczepień typu drive thru

Nasza oferta poparta jest doświadczeniem, które zebraliśmy jako generalny wykonawca
- Szpitala Tymczasowego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, który pełni zarówno rolę szpitala, jak i jednego z głównych punktów szczepień na terenie Poznania

- Szpitala Tymczasowego na terenie Targów Lublin

Obie placówki powstały od podstaw w pawilonach targowych, w naszej gestii było przygotowanie projektów na podstawie wytycznych przygotowanych przez organizatorów szpitali, budowa, aranżacja i wyposażenie w meble  pomieszczeń szpitalnych oraz wykonanie instalacji technicznych. 

 

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia ze Szpitala Tymczasowego w Poznaniu