Organizator:

Perfekcyjna organizacja Gali konkursu Polski Produkt Przyszłości dla PARP

Podziel się

Gala Polski Produkt Przyszłości to wydarzenie hybrydowe, które kompleksowo przygotowaliśmy dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Zadbaliśmy - w ramach Grupy MTP - o to, by laureaci XXIII edycji konkursu poczuli się wyjątkowo odbierając nagrody i wyróżnienia za swoje innowacyjne produkty. Serdecznie gratulujemy Laureatom i dziękujemy Organizatorom za zaufanie.

Gala finałowa konkursu Polski Produkt Przyszłości rokrocznie gromadzi przedstawicieli  polskich firm i instytucji naukowych, które mogą pochwalić się swoimi innowacyjnymi produktami. Była to 23. edycja tego wydarzenia, po raz pierwszy zorganizowana w formie hybrydowej, z częściowym udziałem laureatów oraz zaproszonych przedstawicieli władz państwowych. 

Zakres prac był szeroki, my jako zespół IDEA Expo w ramach Grupy MTP, przygotowaliśmy kompleksową aranżację przestrzeni na potrzeby tego wydarzenia, w tym multimedialną scenę z ekranem, oświetlenie efektowe i nagłośnienie, przestrzeń cateringową, recepcję i oznakowanie terenu. Odpowiedzialni byliśmy także za przygotowanie  prezentacji multimedialnej wraz z filmami prezentującymi nagrodzone produkty oraz transmisję online na kilku kanałach. Nasi koledzy z zespołu organizacji eventów natomiast opracowali scenariusz Gali, oprawę artystyczną i konferansjerską, projekt i druk zaproszeń oraz  materiałów promocyjnych, catering oraz statuetki, dyplomy i symboliczne czeki.

To wydarzenie było dla nas ważne pod każdym względem. Współpraca przy organizacji tak prestiżowego wydarzenia po ponad rocznej, spowodowanej pandemią przerwie, dodała nam nadziei na powrót do eventów, jakie znamy. 

A po takie eventy zapraszamy do nas - nasza Grupa MTP poradzi sobie z każdym wyzwaniem.