Organizator:

Jubinale - premiera targów jubilerskich w Poznaniu!

Podziel się

Udany debiut targów Biżuterii Złotej i Srebrnej w stolicy Wielkopolski

Większość z nas kojarzy wyłącznie największe marki  sieciowe, posiadające  ogromne salony sprzedażowe w cetnarach handlowych. Tymczasem branża jubilerska, która w Polsce może pochwalić się wieloletnią tradycją, to bardzo często firmy rodzinne, w których tradycja i rzemiosło przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dlatego też marki te nie są powszechnie znane, bądź mają zasięg regionalny. A szkoda, bo zarówno wzornictwo, jak i jakość wyrobów polskich jubilerów, są na najwyższym światowym poziomie! Na szczęście, i dla tej branży organizowane są targi, podczas których producenci biżuterii mogą się spotkać z kupcami, w większości właścicielami sklepów jubilerskich. A stąd już prosta droga do nas - klientów końcowych. Zachęcamy zatem do zakupów w tych miejscach, gdzie wzory nie odbiegają od najnowszych trendów, a ceny bywają niższe.  

Na zlecenie organizatora mieliśmy wybudować kilkadziesiąt stoisk systemowych pełnych przeszklonych gablot, które Wystawcy wypełnili przepiękną biżuterią. 

Dziękujemy za współpracę i cieszymy się, że już za rok, w dniach 8-10 marca 2025, branża jubilerska ponownie pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.