Organizator:

impact'23 - rzut oka na aranżację wydarzenia w naszym wykonaniu

Podziel się

Unikatowe aranżacje dostosowane do wyjątkowego wydarzenia

IMPACT CEE to prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.
Już po raz kolejny na potrzeby tego wydarzenia przygotowaliśmy aranżację całego pawilonu PCC na 3 poziomach, w tym 8 scen (bez techniki AV), aranżację pawilonu  7A i 8A, kilka stoisk, wystrój terenu zewnętrznego oraz strefę wejścia.
Aranżacja przygotowana została w oparciu o aluminiowe ramki, w które wpięte zostały tkaniny z wysokiej jakości wydrukami. Uroku dodają przepiękne żywe kolory charakterystyczne dla tego wydarzenia oraz liczne elementy dekoracyjne. Oto jak wspaniale można połączyć ekologię, jakość i walory wizualne.
O scenach warto wspomnieć choćby dlatego, że było ich aż 8 i wszystkie prezentowały się wspaniale. Po naszej stronie było przygotowanie kompleksowej scenografii okalającej ekrany, które wraz z oświetleniem efektowym dostarczył inny Partner wydarzenia. Wspólnie udało na się uzyskać spektakularny efekt.
Jesteśmy przekonani, że w kategorii kompleksowej aranżacji dużych wydarzeń z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie zrównoważonego rozwoju nie mamy sobie równych. Dysponujemy także najwyższej klasy sprzętem AV, by tego rodzaju usługi świadczyć kompleksowo, czy to na terenie Poznań Congress Center, czy w dowolnie wybranej przez Klienta lokalizacji. 
Zapraszamy do współpracy.
Zobacz wideorelację z wydarzenia: