Organizator:

IDEA Expo partnerem technicznym Targów Książki i Mediów VIVELO!

Podziel się

Doświadczenie, które procentuje!

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem technicznym Targów Książki i Mediów VIVELO. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w obszarze kompleksowej aranżacji targowych pawilonów, w tym także na potrzeby targów książki w Poznaniu,  przygotujemy kompleksowo przestrzeń wystawienniczą na potrzeby wydarzenia, które odbędzie się w dniach 18-21 maja W Warszawie. Na PGE Narodowym zaaranżowanych zostanie 8 tys. m2, pod pięć niezwykle zróżnicowanych stref tematycznych: #mamatatadziecko, #audio, #lifestyle, #booktok oraz #gaming.

Jak mówi Irma Tomaszewska, Dyrektor Generalna Targów: „Współpraca z liderem w zakresie profesjonalnego przygotowywania terenów wystawowych, który może  pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tym zakresie, jest dla nas gwarantem najwyższej jakości, jaką zaoferujemy na Targach. Jestem przekonana, że odwiedzający Targi będą mile zaskoczeni zaawansowaną technologią oraz koncepcjami, jakie zaprezentujemy na największym stadionie w kraju, a dla naszych partnerów i sponsorów to zapewnienie, że stawiamy na sprawdzone, najnowocześniejsze rozwiązania oraz najwyższy standard”.

Naszą przewagą wśród firm budujących stoiska jest prawie 40-letnie doświadczenie w branży. Jesteśmy największym  w Polsce wykonawcą stoisk targowych, a jako zespół techniczny Grupy MTP budujemy kilka tysięcy stoisk rocznie w samym Poznaniu, a także w pozostałych centrach targowych w Polsce i Europie. Mieliśmy również okazję pracować w charakterze generalnego wykonawcy infrastruktury technicznej podczas wydarzeń na stadionie PGE Narodowy - mówi Zbigniew Józefiok – Dyrektor IDEA Expo.  Dziękujemy Organizatorom Targów za zaufanie i gwarantujemy najwyższy standard usług- zarówno w zakresie przygotowania stoisk dla wystawców, jak również aranżacji przestrzeni ogólnodostępnych – dodaje.

Targi Książki i Mediów VIVELO to nie tylko wielkie święto tradycyjnej książki, ale także nowych mediów. Planowany jest bardzo różnorodny program, w którym nie zabraknie pokazów, warsztatów i atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, które odbędą się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka. Podczas Targów stworzonych zostanie wiele  przestrzeni do rozmów i spotkań, zaplecze gastronomiczne oraz miejsca przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi, czy osób poruszających się na wózkach.