Organizator:

Branża motoryzacyjna spotyka się w Poznaniu!

Podziel się

Poznań Motor Show, Targi Techniki Motoryzacyjnej i Kongres MOVE zakończone sukcesem

 

Kolejna edycja targów motoryzacyjnych w Poznaniu potwierdziła, że to właśnie w stolicy Wielkopolski odbywa się największe w Polsce spotkanie szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

W tym roku teren Międzynarodowych Targów Poznańskich gościł dwa różne, ale współistniejące sektory: salon motoryzacyjny oraz branżę warsztatową (Targi Techniki Motoryzacyjnej odbywają się w cyklu dwuletnim). W dniu 4 kwietnia odbył się także Kongres MOVE poświęcony elektromobilności.

Z perspektywy firmy zajmującej się budową stoisk każde z tych trzech wydarzeń wymagało innej aranżacji przestrzeni. Poznań Motor Show, który gościł ponad 100 marek, niemalże w całości został wybudowany w ekotechnologii modułowej, gdzie ujednolicone w formie stoiska tworzyły tło dla prezentacji poszczególnych marek.  Byliśmy generalnym wykonawcą tej ekspozycji oraz pozostałych stoisk indywidualnych, a także wybudowaliśmy dwie sceny.  Na Targach Techniki Motoryzacyjnej, która zajęła 4 pawilony wybudowaliśmy aż 160 stoisk. Kongres MOVE natomiast to typowa aranżacja eventowa, z salą konferencyjną, scenami oraz przestrzeniami networkingowymi.

Jesteśmy pod wrażeniem rozmachu tego wydarzenia, które przygotowali nasi firmowi koledzy z zespołu organizacji targów, a w których aranżacji mieliśmy tak duży udział.